Najlepsze stare gry

Najlepsze Stare Gry

www.staregierki.glt.pl

Ustaw stronę jako startową. Dodaj stronę do ulubionych. Napisz do autora strony.
7 Dni 7 Nocy
Nazwa Gry: 7 Dni 7 Nocy
Producent: Pterodon Software
Rok: ????
Gatunek: Przygodowa
Rozmiar pliku: 2.030 Mb

Ściągnij grę >>TUTAJ<<
Ściągnij instrukcje >>TUTAJ<<
Zobacz solucje >>TUTAJ<<

7 dni i 7 nocy to ciekawa przygodówka erotyczna. Opowiada ona historię młodego detektywa, Waszka Fałdki. Mieszka on w Pipidówce, niewielkiej miejscowości gdzieś na końcu świata. Zajmuje się wszystkim - piciem piwa, podrywaniem sąsiadek, a także turystek, drobnymi śledztwami w sprawie niewiernych mężów i puszczalskich żon, czasem odszuka jakiegoś pieska czy też odnajdzie hasło niezbędne do rozwiązania krzyżówki. Jednym słowem everyman - człowiek do wszystkiego. Pewnego dnia miejscowy krezus, Jonatan Smith, składa mu ofertę nie do odrzucenia. Smith wyjeżdża na tydzień, boi się jednak, że w tym czasie coś złego może się przydarzyć jego ukochanym córkom. Oferując niezłe uposażenie w dolarach prosi Waszka o dopilnowanie, by ani Jaśminie, ani Trampolinie, ani Karminie, ani Filomenie, ani Herminie, ani Ewelinie i ani Rozalii nic się nie stało. Fałdka zgadza się bez wahania, przyjmuje nawet zaliczkę na poczet ochrony dziewczyn. Zadowolony idzie do baru, gdzie sporą część sumy przepija. Co więcej, upojony piwem zakłada się z kumplem, że w ciągu tygodnia "zaliczy" wszystkie siedem córek Smitha. Czy mu się uda? To jest właśnie zadaniem gracza. Gra została bowiem podzielona na 7 logicznych części, zwanych umownie "dniami", w których to Waszek zdobywa uznanie u kolejnych sióstr, oraz "noce", kiedy to baraszkuje sobie z nimi. Celem gracza podczas takiej "nocki" jest tak szybkie klikanie myszą lewa-prawa, by umiejscowiony na dole ekranu wskażnik osiągnął maksimum. Ewentualne niepowodzenie powoduje próbę samobójczą chłopaka, a w efekcie koniec gry. I tu jest problem - na współczesnych komputerach nie sposób się wyrobić. Gra nie zachwyca grafiką ani muzyką. Dziewczyny w grze nie są zbyt ładne podobnie jak i cała reszta. Muzyka jest nudna, niezbyt chwytliwa i właściwie mogłoby jej nie być. Mimo swoich wad gra jest obowiązkowa dla fanatyków przygodówek typu larry.

Do uruchomienia gry niezbędny jest program spowalniający grę np. CpuGrab . Nie tylko spowalnia on grę ale eliminuje także słynny błąd "runtime error". Jeśli gra nie chce się uruchomić warto spróbować jeszcze raz aż do skutku a program cpugrab uruchomić na około 70 %. Podczas rozrywki czasem program każe wpisać słowo z instrukcji. Jest ona dostepna powyżej.

Poniżej wpisz swój
adres e-mail

Dodaj swój link
Autor strony www.staregierki.glt.pl nie rości sobie praw autorskich wzgledem tytulow zamieszczonych na stronie. Zostaly one zamieszczone w celach kolekcjonerskich. Wszelkie gry zamieszczone na stronach serwisu wedle wiedzy autora zostaly wycofane ze sprzedazy, jeżeli ktorys z tytulow zamieszczonych na stronie znajduje sie w sprzedazy prosze o kontakt. Gra zostanie natychmiast usunieta z serwera.
Copyright by Michał D. (c) 2003 - 2008. Wszelkie prawa zastrzeżone!