Najlepsze stare gry

Najlepsze Stare Gry

www.staregierki.glt.pl

Ustaw stronę jako startową. Dodaj stronę do ulubionych. Napisz do autora strony.
Kgb ( Conspiracy )
Nazwa Gry: Kgb ( Conspiracy )
Producent: Cryo
Rok: 1994
Gatunek: Platformowa
Rozmiar pliku: 2.093 MB

Ściągnij grę >>TUTAJ<<
Team "Cryo" znany jest głównie dzięki znakomitej grze pt. "Dune". Wiele osób utożsamia go także z programem "KGB" i słusznie. Znaczenia tego skrótu nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć. Tajemnicze morderstwa, układy personalne i intrygi - to wszystko jest (było???) i tam na porządku dziennym. Od momentu gdy nasz "starszy brat" wyzionął ducha (wszyscy wiedzą o czym mowa?), na zachodzie zaczęła panować dziwna moda na wszystko co radzieckie. Natychmiast pomysł ten podchwyciły firmy software'owe - tu przykład gry "KGB". Program nie odniósł jednak oszałamiającego sukcesu, nie jest też kompletnym dnem - oto, dobra gierka, w którą warto zagrać. ) jest wprawdzie trudnawa. Firma Virgin wypuściła krążek CD zatytułowany „Conspiracy". Jest to stare, dobre "KGB", tylko odpowiednio „podrasowane" dla potrzeb CD-ROMów. Akcja rozgrywa się w 1991 r. w dawnym ZSRR. Bohaterem jest kapitan Maksim Mikvailovich Rukov, którego zadaniem jest wyjaśnienie okoliczności tajemniczej śmierci jednego z byłych pracowników KGB, który po wystąpieniu z organizacji został prywatnym detektywem. Tego miejscowe szychy znieść nie mogły i ukatrupiły gościa - normalka. Rozpoczynasz żmudne i długie śledztwo... Czym różni się ono od normalnej wersji dyskietkowej? Tradycyjnie podrasowano oprawę graficzną i muzyczną. Nie są to jednak ulepszenia godne prawdziwych multimediów. Godnym uwagi "szlifem kosmetycznym" jest dodanie "okna podpowiadacza" udzielającego wskazówek i porad podczas gry. jest nim Twój zmarły ojciec, byty pracownik KGB. Interesujący jest też opatentowany przez Cryo system kompresji animacji. Polega on na podzieleniu ekranu na kilkaset malutkich fragmentów, które animowane są osobno. Naturalnie podczas właściwej animacji poruszają się razem, co daje złudzenie ruchu całej powierzchni. Rozwiązanie to przypomina wielkie telebeamy używane na koncertach czy meczach pitki nożnej -trick wart uznania...
Podsumowując, "Conspiracy" nie jest wielkim krokiem naprzód w stosunku do swego starszego brata, jest to stare, dobre "KGB" z niewielkimi zmianami kosmetycznymi.

Poniżej wpisz swój
adres e-mail

Dodaj swój link
Autor strony www.staregierki.glt.pl nie rości sobie praw autorskich wzgledem tytulow zamieszczonych na stronie. Zostaly one zamieszczone w celach kolekcjonerskich. Wszelkie gry zamieszczone na stronach serwisu wedle wiedzy autora zostaly wycofane ze sprzedazy, jeżeli ktorys z tytulow zamieszczonych na stronie znajduje sie w sprzedazy prosze o kontakt. Gra zostanie natychmiast usunieta z serwera.
Copyright by Michał D. (c) 2003 - 2008. Wszelkie prawa zastrzeżone!