Najlepsze stare gry

Najlepsze Stare Gry

www.staregierki.glt.pl

Ustaw stronę jako startową. Dodaj stronę do ulubionych. Napisz do autora strony.
Kody do Transport Tycoon
Jeżeli przeciwnik ma kilkutorową stację, należy połączyć wszystkie tory swoimi torami, postawić przy nich Train Depot i gdy na stacji nie będzie kolejki przeciwnika, wpuścić tam swoją. Przez to wróg będzie miał zawsze czerwone światło.
Po rozpoczęciu nowej gry należy odszukać nieprzerwany pas lądu na planszy, wzdłuż lub w poprzek, tak aby na wybranym odcinku można było wybudować tunel zaczynający się z jednej, a kończący z drugiej strony planszy (tunel należy budować równo z poziomem wody). Najlepiej wychodzi to na terenie górzystym (zapewne chodzi o to, by koszta były tak wielkie, że nastąpi przekręt licznika kasy po ich odjęciu od tego co masz). W efekcie będziesz miał ok.4 mld. kasy. Jeśli się nie uda, spróbuj na innej planszy.
Poniżej wpisz swój
adres e-mail

Dodaj swój link
Autor strony www.staregierki.glt.pl nie rości sobie praw autorskich wzgledem tytulow zamieszczonych na stronie. Zostaly one zamieszczone w celach kolekcjonerskich. Wszelkie gry zamieszczone na stronach serwisu wedle wiedzy autora zostaly wycofane ze sprzedazy, jeżeli ktorys z tytulow zamieszczonych na stronie znajduje sie w sprzedazy prosze o kontakt. Gra zostanie natychmiast usunieta z serwera.
Copyright by Michał D. (c) 2003 - 2008. Wszelkie prawa zastrzeżone!