Najlepsze stare gry

Najlepsze Stare Gry

www.staregierki.glt.pl

Ustaw stronę jako startową. Dodaj stronę do ulubionych. Napisz do autora strony.
Windows XP
Niektóre programy zostały napisane pod dosa, i tylko spod niego należy je uruchamiać, zaś uruchomione w Windows odmawiają współpracy.

Istnieje kilka sposobów uporania się z tym problemem:
  1. Ściągnij emulator czystego dosa: DosBox (zobacz artykuł: Co to jest DOSbox i jak to działa". Jeśli to nie pomaga przejdź do punktu drugiego.)
  2. Jeżeli próbujesz uruchomić program windowsowy, a mimo to nie udaje ci się, to niestety jedynym rozwiązaniem wydaje się zainstalowanie dodatkowo drugiego systemu operacyjnego na drugiej partycji dysku 16-o bitowej (FAT, nie FAT32) (największa kompatybilność ma Windows 98, na którym wszystkie gry dla Win9x powinny chodzić).
Poniżej wpisz swój
adres e-mail

Dodaj swój link
Autor strony www.staregierki.glt.pl nie rości sobie praw autorskich wzgledem tytulow zamieszczonych na stronie. Zostaly one zamieszczone w celach kolekcjonerskich. Wszelkie gry zamieszczone na stronach serwisu wedle wiedzy autora zostaly wycofane ze sprzedazy, jeżeli ktorys z tytulow zamieszczonych na stronie znajduje sie w sprzedazy prosze o kontakt. Gra zostanie natychmiast usunieta z serwera.
Copyright by Michał D. (c) 2003 - 2008. Wszelkie prawa zastrzeżone!